Konec nejstaršího serveru v ČR, DKTechu

Napsal user, dne 14.07.2014, 16:35, kategorie notification

O konci DKTechu se v zákulisí mluví už dlouhé měsíce. Vždy přišel nějaký závažný problém. Během posledních několika týdnů je to hosting a licence na windows. Vždy se najde nějaké to řešení. Chce to čas, snahu, známé …. a spoustu odhodlání něco pro to udělat. Opět se vše na nějaký čas vyřešilo. Bohužel to co server byl schopen a zbytek týmu ochotno nabídnout, už většině hráčů nestačí a to se odráží na počtu postav ve hře. Je to pochopitelné a je třeba to přijmout jako fakt.

Nebylo to snadné, i pro nas server mnoho znamená, ale rozhodli jsme se server ukončit.

Dne 21.7. bude naposledy možné připojit se na server DKTech a pak ho necháme již odpočívat.

Snad máte krásné vzpomínky, které přetrvají. Snad jste si za tu dobu, kdy server běžel vytvořili přátele, kteří přetrvají. Byla období krásná i krušná, ale prostě nadešel čas konce. Všem kdo kdy se serverem něco měli společného, ať už jako hráči, GMka, moderátoři, admini či něco jiného, přejeme mnoho úspěchů v jiných hrách, na jiných serverech a hlavně v reálném životě. Mějte se moc krásně, my určitě na DKTech nikdy nezapomeneme.

Edit 20.7.2014:

Bíla smrt nám sežrala server a všechny, kteří se přišli rozloučit. Probíhá ukládání do hrobů, prosíme o minutu ticha za padlé.
Bylo to úmyslně, bohužel windows, poběží sice i zítra, ale až dnes to oznámil přesně na hodiny a není možné zálohování a vše ostatní udělat jak jsme původně chtěli. Proto na závěr rozloučení jsme server úmyslně přetížili.
Ještě jednou přejeme mnoho zdaru, bylo to tu fajn.

 

8 nejnovějších článků...


Vítejte na stránkách serveru Lineage II DKTech

Vyhledávání

 

Odkazy

toplist1 toplist2